Доброводівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Краю мій барвінковий,

Рідні мої Доброводи!

Тут живу я і вчуся,

П’ю джерельні чисті води.

У творчому колективі  Доброводівської школи працює 37 вчителів:

Методист                                  – 1

Старший вчитель                        – 8

Вищої категорії                           – 13

І категорії                                  – 14

ІІ категорії                                  – 6

Спеціаліст                                   – 4

Сьогодні візитною карткою школи стало навчання і виховання школи на рівні вимог часу. Місток до юних сердець педагоги викладають з цеглинок доброти, любові, щирості, довір’я. Вони творці і новатори, мрійники та оптимісти.

Наша школа з українською мовою навчання, за спогадами Бабія Івана Даниловича, була заснована в с.Добриводи в 1868 р. Вона працювала тільки зимою і була платною. Перше приміщення школи не збереглося. Навчання в школі було трирічне.

У 1895 р. було відкрито чотирикласну школу.

У1936 р. школа стала семи класовою.

У 1951 р. школа стає середньою.

1977 – 1978 р. будується нове приміщення школи.

За час існування навчального закладу в с. Доброводи в школі  працювало понад 200 педагогічних працівників, атестати про здобуття середньої освіти одержало понад 2000 випускників. З них біля 150 одержали атестат особливого зразка і нагороджені медаллю «За особливі успіхи в навчанні».

Вчителі школи працюють над проблемою:

Система моніторингового дослідження якості освіти як функція оцінювання, прогнозування, корекції та планування освіти

Свою роботу вони спрямовують на навчальну та виховну діяльність. Досягненнями є творча співпраця учнів та вчителів: перемоги в спорті з лижних перегонів та біатлону, предметні олімпіади, конкурси: «Коса – дівоча коса» – друге місце в обласному конкурсі, «Звичаї нашого народу» у номінації «Народний одяг» – друге місце в обласному конкурсі. Учні школи стали учасниками  та переможцями Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої», Міжнародного конкурсу з українознавства – Барановська Уляна; Всеукраїнського конкурсу читців поезій Т.Г. Шевченка «Тарасовими  шляхами» – Павлентий Михайло. Творчо працюють учасники вокального гуртка. Вони багаторазово були переможцями районних та обласних конкурсів духовної пісні «Під твою милість прибігаєм», повстанської пісні – керівник Сеник В.М.